Podziękowanie wieloletniemu pracownikowi za przykładną pracę przed odejściem na emeryturę w wykonaniu Burmistrza

pismo-pani-dyrektor-biblioteki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Podziękowanie wieloletniemu pracownikowi za przykładną pracę przed odejściem na emeryturę w wykonaniu Burmistrza

 1. czytelniczka pisze:

  Każdy człowiek ma własną godność. Pani Ania wyraziła ją w swoim piśmie. Ale obecny Burmistrz takowej nie posiada. Po prostu nie został w nią wyposażony. Nie znane jest mu poczucie empatii. Wyrzuca ze stanowisk mądrzejszych od siebie (on tylko matura , a dyrektorka mgr). To wszystko wyjaśnia. Kompleks wykształcenia. Decyzja o zmianiie lokum Miejskiej Biblioteki na budynek po dawnej Przychodni Lekarzy Rodzinnych w takim tempie i bez przystosowania jego do potrzeb bibliotecznych, to idiotyzm.

 2. mieszkaniec pisze:

  Bez szacunku do osiągnięć zawodowych ludzi takich jak zawieszona  pani dyrektor. Sam niczego nie osiągnął, bo nigdzie nie pracował. Nie umie docenić pracy takich osób. Ale po co jeszcze ich obrażać? Pokazuje  swoją  władzę w obecności  postronnych obserwatorów, strasząc ją przy nich  zwolnieniem  i innymi konsekwencjami. Tak postępuje Burmistrz Miasta?

 3. Mir pisze:

  Na filmie z odbytej sesji widać, że tylko radna Beńczyk podjęła się obrony pani Anny Namiotkiewicz. A gdzie reszta radnych  klubu  EZP?  Widać, że nie potrafią bronić słabszych.
  Oglądając ich aktywność na sesjach  twierdzę, że jest to  klub tz „niemych  radnych”. Nie wróży to w przyszłości nic optymistycznego dla innych pracowników  urzędu i podległych jednostek.

 4. paweł pisze:

  Od dwóch lat mamy do czynienia z lekceważeniem  ludzi inaczej myślących niż Nowalski. Dlaczego? Bo są mądrzejsi od niego, i w swoim życiu coś osiągnęli. To są  jego  kompleksy, których nie może się pozbyć. To przyczyna  deptania godności innych.

 5. Anonim pisze:

  Do sądu z tą sprawą. Trzeba  raz na zawsz  skończyć z takim  zachowaniem Nowalskiego.
  Jest to przykład niszczenia autorytetu na który pracuje się  latami. On jego nigdy nie będzie miał.
  Odejdzie w niesławie i na  własnej skórze  to oddczuje. Oby jak naszybciej.

 6. czytelnicy pisze:

  Pani Aniu!  W naszych oczach jest pani  madrą, pracowitą  i rozsądną osobą. Tacy jak Nowalski nie zasługują ,aby przejmować się jego  zachowaniem wobec pani. On sam o sobie wystawił  świadectwo kultury i dobrego wychowania.

 7. lucy pisze:

  Brak  sumienia i szacunku do innych. Skad się taki wziął?

 8. Wiesława pisze:

  Cytuję -„Czy robienie przykrościi, poniżanie mnie sprawiło Panu przyjemność, dawało poczucie wielkości i ważności?” Jak można  ocenić takie zachowanie Burmistrza Miasta? Trzeba być osobą  złą do szpiku, nieokrzesaną i próżną. Widać  ewidentny brak   szacunku do kobiety. I to o wiele lat od siebie starszej. Zachowanie grubiańskie i bezczelne. Nasuwają się jeszcze gorsze określenia w języku potocznym, które nie wypada przytaczać. Wstyd mi za takiego mężczyznę! Gdzie maniery i dobre wychowanie? Czy w domu rodzinnym tego nie uczono?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *