Stanowisko Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Sejny dotyczące pomówień Burmistrza mających na celu dyskredytowanie pracy ważnego organu Rady Miasta Sejny

oświadczenie-komisji-rewizyjnej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Stanowisko Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Sejny dotyczące pomówień Burmistrza mających na celu dyskredytowanie pracy ważnego organu Rady Miasta Sejny

 1. ter pisze:

  W Sejnach to Nowalski stanowi prawo.Opinia prawników nie ma znaczenia. Przykład idzie z góry.Jest wzór do naśladowania.

 2. wiktor pisze:

  To sejneński Piotrowicz. Jego interpretacja prawa to prawo i  już. Ma jeszcze znanych  kolesi z którymi tworzy prawo.

 3. kciuk pisze:

  Jego ocena prawidłowości pracy KR Rady Miasta to kpina. A może niech wstrzyma wypłaty diet  radnym, którzy  mu najbardziej dokuczają. Do dzieła panie Burmistrzu!! A co!!

 4. Darek pisze:

  Przez dwie kadencje był radnym i nie zna zasad pracy Komisji Rewizyjnej? Nie zna  regulaminu  pracy Rady? Są  to chyba jednak braki w wykształceniu. Ale od czego jest prawnik w Urzędzie? Za co mu płacą?

 5. pol pisze:

  Tak aroganckiego i pełnego  buty  Burmistrza  w historii miasta nie było.

 6. obserwator pisze:

  Słaba to Rada jak nie umie walczyć o swoje prawa . Wymyślone zarzuty rzucane na Komisję Rewizyjną przez Nowalskiego są sposobem  do wyeliminowania kontroli nad nim. To Rada Miasta kontroluje działalność Burmistrza, a nie odwrotnie.
  Wszystko napisane jest w Ustawie o Samorządzie Gminnym. Komisja rozliczana jest tylko i wyłącznie przez Radę, bo to ona ją powołuje  i odwołuje, a nie Nowalski. Wara Burmistrzowi od niej. To Przewodniczacy Rady Miasta powinien z racji kierowania jej pracami, skierować sprawę do sądu celem roztrzygnięcia tej awantury. Ale mając tak beznadziejnego Przewodniczącego, ta Rada tylko się ośmiesza. Mam nadzieję, że członkowie tej Komisji będą  walczyć w sądzie o swoje dobre imię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *